Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogászati csap-ért kell...

A fogászati csap-ért kell fizetni? Ha igen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sztk fogászaton voltam, gyökérkezelés, ideiglenes tömés. A következő alkalommal megerősíti a fogam a doktor egy csappal, utána végleges tömés. Azt viszont nem mondta, hogy ez mennyibe fog kerülni. Én meg voltam annyira szedált állapotban, hogy elfelejtettem megkérdezni... A válaszokat előre is köszönöm! 🙂

2023. jan. 3. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor felhívod, és megkérdezed. Ennyire egyszerű.
2023. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiskecske válasza:

Véleményem szerint ha csak azzal oldható meg a tömés, és még nem javasolt korona vagy egyéb, akkor sztk-ban a közgyógy keretén belül akár ingyenes is lehet, mert fogmegtartó kezelés része. Nekem 10 éve volt egy titán csap 1.500Ft, ezt mostanra 3-4-5.000re tippelném.

Kis guglizás 25-35 közé rakott magánrendelőben egy titáncsapos tömés elkészítést. De ez úgy gondolom, hogy az egész kezelésre vonatkozik.

2023. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es... Nem ez nem ilyen egyszerű. Csak a rendelő száma van meg, és jelenleg az orvosomnak nincs asszisztense. Ha rendelési időben hívom, akkor épp kezel valakit. Nem fogom hívogatni 2percenként hogy pont jó időpontban hívjam. Marha frusztráló lenne az orvosnak is.
2023. jan. 3. 16:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kiskecske. Én is keresgéltem, csak ahány magánt néztem annyi féle árat írtak. Gondoltam hátha járt valaki hasonló kezelésen mostanában 🙂
2023. jan. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!