Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gáz az ha egy lánynak 22...

Gáz az ha egy lánynak 22 évesen rosszak a fogai?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, de kíváncsi vagyok hogy Mi a véleményetek róla. Jól néz ki a csaj, de a fogai rohadtak.... Nem tudom hogy 22 évesen ez nem gáz? Mert szerintem az. Mi lesz majd idős korban?

2023. jan. 7. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
De, gáz. Ez annyira alap dolog, sokat számít. Oké, nem lehet mindenkinek tökéletes a mosolya, belefér némi esztétikai hiba, pl ferde fogak vagy hasonló. Az én fogaim se fognak Colgate reklámban szerepelni, de egészségesek, és rendszeresen járok fogorvoshoz. Én is jártam így, hogy ránézésre semmi gond nem volt, de ahogy kinyitotta a pasi a száját... Az a látvány, meg az a szag... 25 körül lehetett, el se hittem, ez nagyon igénytelen.
2023. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha mossa őket rendszeresen, de romlanak az nem az ő hibája. A lényeg, hogy legyen mosva és menjen el őket betömetni, fogkövet leszedetni.

Amúgy nem gáz.

Az már nyilván igen, ha nem mossa csak heti 1x például.

2023. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Vagy igénytelenség, vagy félelem a fogorvostól, de sehogy sem jó. Ráadásul én nagyon érzékeny vagyok a szagokra, a rossz szájszagtól otthagyom az illetőt. Ha csak csálék a fogai, az nem zavar, de ha tényleg rossz állapotban vannak, az borzasztó.
2023. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Van különbség aközött, hogy valakinek pl. van hézag a fogai között, nem hófehér stb, vagy pedig egyenesen rohadnak a fogai. Ha a fogai jó állapotban vannak (vagy ha nem, de próbálja kezeltetni őket), de nem olyan szépek, az rendben van. Viszont ha szó szerint rohadnak, és semmit sem tesz ellene.. hát az sokat elmond róla. Ha a fogai szempontjából nem igényes, akkor valószínűleg másban sem az.
2023. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ mi a probléma. Én is 22 vagyok és borzasztóan gyenge fogzománcot örököltem, amire rátesz egy lapáttal hogy nagyon szeretem az édes dolgokat. Rendszeresen járok fogorvoshoz, ennek ellenére folyton van valami problémám velük.
2023. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Az igénytelen, rohadó fogsor korosztálytól függetlenül gáz.
2023. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!