Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ennek a lánynak valódiak a...

Ennek a lánynak valódiak a fogai, vagy az ilyet csak porcelánhéjjal lehet megoldani? Magyarországon van esély ilyenre csináltatni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha magyar fogorvos honlapjan nézek elotte-utana képeket, sohasem talalok ilyen szep fogakat. Ez miert van? Ez csak kulfoldon lehetseges?


2021. aug. 13. 10:03
 1/10 anonymousreview60 ***** válasza:
59%
Nem csak külföldön lehetséges. A fogszínt részben örökletes tényezők határozzák meg ( a magán fogorvosom mondta), nem csak a cigi, kávé, fogkő. Ha a csaj fehérebb fogakkal született, fogszabályozással élt és megfelelő szájhigiéniát tart fenn, akkor lehetnek ilyen szép fogai természetes úton is.
2021. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:
80%

Plusz a kreol vagy sötét bőrön a kontraszt miatt ugyanaz a fog világosabbnak látszik.

Természetes mellből is van meseszép, szilikon nélkül.

2021. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
Egyébként élőben is láttam ilyen fogakat 20 körüli csaj szájában. És tuti nem porcelánfeltétes volt.
2021. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat ezt jo tudni, koszonom a valaszokat!

En meg nem talalkoztam ennyire szep fogakkal eloben.

2021. aug. 13. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen porcelán héj, természetes is lehet. Jó a genetikája, én irigylem az ilyeneket nagyon. Hogy konkrét példát mondjak, az én fogorvosom 45-50 körüli nő, ugyanilyen hibátlan fogsora van és a sajátja tehát nem hej/korona.
2021. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom honnan van a kép, de tuti van egy kis trükközés is benne a kontrasztokkal. (Esetleg egy kis Photoshop is.)
2021. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Kétlem, hogy természetesen ilyen természetellenesen egyenes vonalban lennének, annyi szép benne, hogy fehér, de amúgy nagyon nem szép
2021. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

“ Kétlem, hogy természetesen ilyen természetellenesen egyenes vonalban lennének, annyi szép benne, hogy fehér, de amúgy nagyon nem szép”


Dehat fogszabalyzo kiegyenesiti, pont ez a lenyege, nem? Szerintem egyaltalan nem termeszetellenes, nekem nagyon tetszik az ilyen fog.

2021. aug. 13. 17:40
 9/10 anonymousreview60 ***** válasza:
Ennek a csajnak nem természetellenes egyenességben állnak a valódi fogai. Jean-Paul Belmondo műfogsora azonban olyan.
2021. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fogsz. nem varázsolja hosszabbra a fogakat, bár neki sem tökéletesen egyformák, ahogy nekem is csináltak pici különbségeket, csak én szégyellem annyira, hogy még beszélni is úgy próbálok, hogy alig látszódjanak a fogaim
2021. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!