Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van dagadva a fél arcom...

Ha be van dagadva a fél arcom (ínyem) akkor házilag hogy tudom elmulasztani?

Figyelt kérdés
A fogorvoshoz nem tudom van e értelme mennem mert lejárt a tb-m. De ha még fogadna is nem tudnám kiváltani most az antibiotikumot mert semmi pénzem nincs. Tehát itthon kell megoldanom. Milyen lehetőségeim vannak?

2023. jan. 18. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Van otthon valamilyen gyulladáscsökkentő hatású fájdalomcsillapító? A semminél az is jobb lenne. Plusz hideg-meleg borogatás, sós öblítést szoktam még hallani ínygyulladásra, ha az van.
2023. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg van ügyfélkapud, meg tudod nézni, ellátnának e. Ha az egész tartozást nem is tudja rendezi az ember, azért érdemes arra törekedni, hogy legalább azon a szinten legyen tartva, hogy ellássanak, bármi történhet. Persze, pénz nélkül nehéz, tudom. Én is voltam sajnos hasonló helyzetben. De tisztában kell lenni az aktuális helyzettel, hogy tervezni lehessen a kiutat.
2023. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Érdemleges otthoni praktika nincsen.
2023. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, de ha nincs akkor megőrülsz tőle pár nap alatt. Borogatni lehet hideggel vagy ilyesmi,de elmúlni nem fog.
2023. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg nem olyan, amit otthon meg fogsz tudni oldani magadnak. Első körben jelentkezz be munkanélküli segélyre és akkor rendezni fogják a TB-det. Egyből utána mehetsz is a fogorvoshoz. Ne halasztgasd, mert szepszist kaphatsz és akkor a kórházban fogják menteni az életedet. TB nélkül meg utólag ki fogják fizettetni a mentőt és a kórházi ellátást is.
2023. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ideig óráig tudod tüneti kezeléssel elfedni a problémát. De megszűnni sajnos nem fog, és hidd el, el fogsz menni, ha ez igazán elkezd fájni. És nagyon nagy gondokat okozhat, elég rövid idő alatt. Illetve amennyit ráköltesz a gyógyszerekre, annyiból ellát a körzeti fogorvos is.
2023. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem menj el fogorvoshoz mielőbb, mert nem játék és súlyos állapotba is kerülhetsz.
2023. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!