Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Délutáni alvás után szoktatok...

Délutáni alvás után szoktatok fogat mosni? (Kb 1 órát alszotok)

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Szoktam de még az alvás előtt. Kb 1 órát alszok igen. De már elég rosszak a fogaim mert idős (38) vagyok.
2023. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2023. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Dehogy vagy te idős 38 évesen, ne viccelj.

Én nem szoktam délután aludni, de ha aludnék, akkor csak akkor mosnék fogat utána, ha randim lenne vagy fontos esemény. Amúgy megvárnám az estét, amikor úgyis megmosom.

2023. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert talan aki aludt mar, eszrevette, hogy ebredes utan rossz a szajize. Nem a budosszajuakra gondolok. Alvas kozben mas uzemmodbam vagyunk.
2023. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon pocsékul szoktam érezni magam, ha napközben elalszom, szédülök meg hányingerem van, mikor felébredek. Jól esik fogat mosni ilyenkor. De ha nem lennék rosszul, nem mosnék fogat. Étkezések után szoktam inkább.
2023. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig.
2023. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!