Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyenge íny napok óta?

Gyenge íny napok óta?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok nem a legjobb fogakkal de akkor sincs nagyon ok erre,mosok fogat stb. Két-három napja gyenge kezdett lenni alul az ínyem, olyan érzés mintha kieshetnének elől a fogaim pedig nem mozognak,nem piros,nem vérzik mikor mosom. Ma már a főlső elől lévők is ugyan ezt éreztették. Most ettem egy csoki szeletet (nem nem szoktam túl sokat enni) de az elsőkkel nem is tudtam kb harapni mert féltem kiesnek. Fogok menni orvoshoz de volt valakinek hasonló?

2023. jan. 21. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetöen ínysorvadásod van, vagy paradontoséd, sürgösen menj fogorvoshoz.
2023. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem évek óta mozognak elől (ínysorvadás) és még mindig nem esnek ki. Annyi hogy reggel büdös a szám mert folyton szivárog a vér a fogak mellett.
2023. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!