Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos tönkreteszi a...

A fogorvos tönkreteszi a fogaimat?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam tömésen és mintha egy másik fogamba is belenyúlt volna, megfúrta volna. A kuncsaft megtartás miatt direkt belepiszkálnak,tönkreteszik? Ti tapasztaltatok ilyet? Melyik fogorvosban bízzak ezek után meg? Nagyon lehangoló :/

2023. jan. 27. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mintha? Látod vagy honnan veszed? Igen csekély a valószínűsége.
2023. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egyik fogorvosom se csinált ilyesmit.

Volt olyan aki olcsóbban dolgozott, ő azzal tartotta meg az ügyfeleket. Lehet nem mindíg a legszebb, legtartósabb volt a munkája, de az ár miatt mentek hozzá sokan.

Volt másik aki kicsit drágább volt, hozzá azért jártak, mert nagyon szép munkája van és tartós.

Meg több mindent vállal, pl fogpótlást is. Van aki ott hagy nála 1 milliót is egy egy nagyobb dolognál. De az mindenben olyan lesz, hogy fogja tudni használni.

2023. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam jó pár fogorvossal, ilyet senki nem csinál.
2023. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak nem értettem hogy mit csinál a másik fogammal, és van bennem egy ilyen félelem egyébként nagyon jól dolgoznak ahova járok és kedvesek.
2023. jan. 27. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a másik fogaddal csinált? Ne mondd, hogy érezted, mert azt úgyse hiszi el senki!
2023. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért ne éreztem volna? Nekem soha nem volt olyan hogy az érzéstelenítő miatt ne éreztem volna semmit plusz azt azért csak érzékeled hogy nem a felső fogsoroddal tevékenykedik hanem az alsóval. Az én konkrét esetem ez volt.
2023. jan. 27. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem ordítottál volna fel, ha érzéstelenítés nélkül nekiáll fúrni az alsó fogadat? Mért nem ott kérdezted meg?
2023. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt olyanra gondolok hogy a zománcot meggyengíti vagy ilyesmi.
2023. jan. 27. 23:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nem nekiállt fúrni le ment az alsó fogra zizz és kész kb 0,5 tized másodperc.
2023. jan. 28. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!