Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó 2 bölcsességfogam...

Az alsó 2 bölcsességfogam totál horizontálisan nőtt, teljesen az íny alatt van,mennyire gáz a műtét? 22/L

Figyelt kérdés
Azt hallottam ,hogy egyszerre nem is szedik ki mindkettőt,tehát minimum két alkalmas lesz a dolog az érzéstelenítő miatt. Magától a műtéttől nem félek,inkább az utána jelentkező panaszoktól,szájzártól. Meg hogy az egyetemen sokszor 1 hiányzási lehetőség van és tuti bele fog nyúlni valahogy az órákba...

2023. jan. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű műtét és egyetemen is orvosilag lehet igazolni a hiányzást.
2023. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre biztosan nem szedik ki. Nem csak az érzéstelenítő miatt, hanem a felépülés miatt is. Nehéz lenne, ha mind a két oldalon ott lenne a seb. Erre egyértelműen jár igazolás, emiatt ne aggódj. Próbáld péntekre időzíteni. A szájzár nem mindenkinél jelentkezik, és lehet is ellene tenni szájzártornával. Hogy mennyire gáz, az sokmindentől függ, tőled is, a szájsebésztől is. Jól kell választani, és az utasításait mindig tartsd be.
2023. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En is csak megerositeni tudom, hogy egyszerre nem szedik ki oket. Nekem a jobb also vizszintesen not es a mutet utan kellett 2 het! mire ujra rendbejottem pedig minden utasitast betartottam. Az elso 5-6 napban aludni nem tudtam csak 2-3 orakat es mivel kavet se ihattam igy nekem meg pluszba a fejem is fajt. Nem volt egy egyszeru eset hiaba volt felig kinove a fog de emlekszem, hogy nagy seb maradt utana es eleg sokaig tartott a mutet kb. 40-50 perc volt. Csak megbizhato fogorvoshoz menj (de inkabb szajsebeszhez aki erre specializalodott). Ma mar ez rutinmutet szoval tenyleg nem kell felni tole. Szajzar nekem is volt de az folyamatosan elmult. Figyelj majd arra, hogy ne egyel tejes/ropogos/magvas eteleket illetve keruld a megeroltetest. Az egyetem miatt ne aggodj adnak rola igazolast.
2023. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kiszedték már?
2023. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszi a válaszokat! Nem,még nem intéztem, nekem most nagyon nem hiányzik ez az egész tortúra így a szorgalmi időszakra, fullon vagyok gyakos tárgyakkal meg blokk gyakorlatokkal ,mint kiderült,aztán pedig vizsgaidőszakban szintén nem lenne jó a kivitelezés. Arra gondoltam,nyáron szeretném ,ha megejtenék a műtétet. Sztk-s szájsebészetre úgyis gondolom nem 1 hét lesz a várakozási idő.

Arról tudnátok valamit mondani, mennyire fájt maga az érzéstelenítés, vagy hogy érdemes-e altatásban kérni? köszi!

2023. febr. 15. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!