Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sajnos rendszeresen begyullad...

Sajnos rendszeresen begyullad az inyem mostanaban. A fogorvos a Gingigelt javasolta. Iszonyat drága. Vannak esetleg vele tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az gengigel gél. Kisebb gyulladásokra valóban jó.
2023. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gengigel gél, nekem ez az egy hatásos amikor gyulladt az ínyem, sajna nagyon felment az ára, de nekem évek óta mindig van itthon.
2023. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Iiigen -iigen az lesz az, igazatok van!

Köszönöm szépen, hogy megírtátok a tapasztalataitokat!

2023. febr. 4. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
A Gengigelt azokra az alkalmakra tartogatom, amikor minden más ötletem kifújt és a Gengigel hat, sosem hagyott cserben. Szerintem megéri. Azért érdemes körülnézni, hogy hol olcsóbb, mert több ezer forint különbség lehet.
2023. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem már volt olyan mértékű gyulladásom amit a gengigel se mulasztott el. Amikor az ember fél arca be van dagadva akkor már kevés.

A másik baj vele hogy pl nekem ínysorvadásom van, és mikor benyomom az így és fog közé akkor leviszi ugyan a gyulladást, de egyre jobban lazulnak a fogak. Jó én extra eset vagyok mert nem járok fogorvoshoz. Jó cucc ez a gengigel gél egyébként.

2023. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!

Én is sajnos elgondolkodtam az inysorvadáson…. Apumnak is az volt és nővéremnek is van :/

Apumnak hogy mikor jött elő nem tudom, nővéremnek 40 körül, de en meg csak 31 vagyok 🙈

A fogorvos ezt meg nem vetette fel, de rakerdezek, mert 4 het alatt 3x voltam vissza egy fogam miatt, ami mindig fajt a gyulladas miatt…. Es az inyem is mindig gyulladt arrafele (is) egy ideje.

A meridol expert fogkrem sokat segitett, azelott kb naponta verzett az inyem.

2023. febr. 4. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom olyan helyre menj ahol van parodontológia, mert sajnos sok rendelő egyáltalán nem tud mihez kezdeni a fogágybetegséggel, sőt van hogy fel sem ismerik, komolyabb tisztításokhoz még eszközük sincs. Sajnos, ez valahol nagyon szomorú, nem hogy a páciensek, de van néhány fogorvos is aki azt se tudja mi az a fogágybetegség.
2023. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az aloe vera gélt.
2023. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!