Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 10 fogimplantátumom és...

Van 10 fogimplantátumom és mivel nem túl sikeres valahogy ki lehet szedetni? Nem érdekel, ha kivehető fogsorom lesz, csak tudnék megszabadulni ettől... A doki fel akarja vágni, csiszolni és plasztikázni...

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 19:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, két év után az egészet ki kell szedni, így jártam...

Mindenki csak óvatosan!

2023. márc. 14. 15:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Írhatnál picit bővebben. Kiderült-e hogy mi okozta, mi lesz a megoldás.. mik a tapasztalataid..
2023. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem csak annyit sikerült megtudni, hogy el kell távolítani mindet ami nekem teljes alsó-felső fogsor és még konzultálnak, hogy hogyan tovább mert az így visszahúzódik és az implantok csavar része kilátszik,így pedig az íny helyett a ételt köti magához ami folyamatos gyulladást okoz változó mértékben. Most úgy néz ki, hogy marad a kivehető fogsor, bár fúrna megint, csak én úgy gondolom, hogyha egy sem sikerült akkor az sem lenne jobb. Még várom a végeredményt mert bennem is forognak a gondoltok, hogy egyáltatlán szakszerű volt-e ez már az elején.
2023. márc. 15. 20:55
 14/17 A kérdező kommentje:
"az íny visszahúzódik"
2023. márc. 15. 20:56
 15/17 A kérdező kommentje:
Eltávolítottak 8 implanátumot és csontbeületetés történt az ínybe, mivel nem nagyon van más megoldás. Most egy ideig nem akarok erről beszélni, még nekem sem tiszta hogyan tovább,mert lassan a kivehető fogsor szimpatikusabb bárminél... :(((
2023. máj. 25. 15:13
 16/17 anonim ***** válasza:
Gyors, problémamentes gyógyulást kívánok.
2023. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár elég kétségbeesett vagyok, mert fogalmam sincs engedjem-e tovább kínozgatni magam teljesen bizonytalan kimenetelért. Úgy érzem magam mint egy kísérleti nyúl aki nagyon megfizet a tudatlanságáért minden szempontból... (testileg, lelkileg, anyagilag) Egy igazságügyi orvosszakértő azért még mindig érdekelne és lehet, hogy ezt meg fogom tenni magamért. Mást nagyon úgysem tehetek hiszen ki vagyok szolgáltatva...
2023. jún. 7. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!