Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzeti fogorvosnál mik azok...

Körzeti fogorvosnál mik azok az ellátások amit a tb támogat? Többféle fogproblémám van, de így nem merek elmenni, hogy nem tudom mi az ami fizetős és mi nem.

Figyelt kérdés
2 bölcsességfogamat húzni kellene, fogkövem is van, meg 2 örlőfogam szerintem szuvas. Sima tömés, gyökérkezelés stb még tb támogatással ogénybe vehető? Neten amiket találtam mindenhol mást írnak.

2023. febr. 12. 09:01
 1/5 4rtificial 1ntelligence válasza:
100%

Ahova tartozol, ott mindenféle fogmegtartó kezelést állja a TB.

De ki van írva az ajtón, vagy tájékoztatást kapsz/kérhetsz feltárás után - kezelés előtt.


"Neten amiket találtam mindenhol mást írnak."

A hivatalos állami oldal esetleg:

[link]

2023. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2023. febr. 12. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

TB ellátásban néha úgy érzem magam, mint egy darab valami. Elmentem megcsináltatni a fogam, 1 tömést kértem. Mindent megcsináltak, 2 hét múlva tömés kiesett.... Na mondom akkor vissza megyek, időpont 2 hónappal későbbre... Na akkor köszönöm szépen.... Elmentem magánba máshoz addigra sikeresen elvérzett még egy tömésem, így 2 tömésért fizettem 40 ezret, és tart a mai napig.


Nem tudom milyen minőségű anyagokkal dolgoznak az egyik vagy a másik esetben... de gondolom a magánnál a ha már fizetsz érte... és tartósság elve is követett.... Tb meg így gyárt magának melót.. vagy nem tudom....

2023. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos most magánorvosra nincs pénzem, nagyon rosszkor jött ez a fogprobléma. Azért kicsit gáz, hogy nem kevés pénzt fizetünk tb-re és ilyen minőségben látnak el...
2023. febr. 17. 11:38
 5/5 anonim válasza:
100%

Az orvosok között bevett gyakorlat az ingyenes ellátás olyan minőségben való elvégzése, ami után saját akaratodból fogsz magánrendelőbe rohanni. A nem fizetős ellátásért gyakran szó nélkül fizettetnek, számlát pedig nem kérsz, mert legközelebb olyan időpontot fog adni, ami már az elhalálozásod utánra esik, vagy megnézheted magad az "ingyenes" kezelés után.

Sajnos az orvosokra már általánosan jellemző a kapzsiság, és ez alól az fogorvos sem kivétel, sőt!

2023. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!