Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek hol csináltassak...

Szerintetek hol csináltassak fogszabályzót? SZTK-ban vagy magánorvosnál? Nem tudom, tanácstalan vagyok . Lécci valaki. : S Bövebben lent

Figyelt kérdés
Tömetni megyek magánorvoshoz, mert a körzeti fogorvosom nagyon tapló :S De fogszabályzó kell, csak előbb tömetnem kell ... szóval ha nem vészesen drága felülre átlátszót szeretnék alulra jó lesz a fém sima 'drót' ... de azt hallottam h sztkban nem nagyon figyelnek annyira oda az emberekre, magánorvosnál pedig azért jobban.... deeeeee. láttam egy magánorvost akinél 100.000 forint volt / fogív... és sztkban pedig 33.000 kb... de bnőmnek 1x leesett... meg stb :S
2010. okt. 4. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A magándokik tényleg alaposabbak. Mivel én már bőven elmúltam 18 így mindenképp magánrendelőben kellett megcsináltatnom. Január óta van fönt, szerintem még 4-5 hónap van hátra...az öcsém körzetinél rakatta föl, és idáig 8 brackettje esett le. Nekem egy sem, soha.

Neki 100 ezer forint volt (mert csak a készüléket kell kifizetnie) nekem 400 ezer körül lesz a vége, készülékkel, aktiválásokkal, éjszakaival együtt.

Én 2 hetente járok állításra, ő másfél havonta.

Nehéz kérdés...lehet, hogy nem olyan alaposak az sztk-s dokik, de azt már látom, hogy az öcsémnek nagyon szép lesz a mosolya, ha lekerül:) Szóval ő sem panaszkodhat.

2010. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oh grat :) de sajnos nekünk nincs pénzünk 400 forintos fogszabira... 18alatt vok . még a 100 is sok.. hát akkor marad az sztk-s ..mindegy . majd mek vissza minden héten visszarakatni ha leesik :D köszi válaszod :D
2010. okt. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!