Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdekelne hogy 6db os Foghidat...

Érdekelne hogy 6db os Foghidat kell csináltatnom és hogy nézegettem a neten a foghid árakat és elég magasak és nekem a doki a 6 fogra 180ezret mondott ez észerü ? nem fog meglepetés érni ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért csak műanyag koronát kapsz, ma már egy porcelán a duplája. Hogy a cirkoniumról ne is beszéljek.
2023. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Észszerű lehet, ha ez vidéki ár, esetleg az illető orvos körzetes, mert az ő magánáraik némileg alacsonyabbak a teljesen magán rendelőknél, illetve ha ez egy fémkerámia korona. Nálam, vidéken úgy, hogy az a bizonyos körzetes vagyok, egy fémker 42 egyébként és 50 a cirkon. Szóval azért érdemes rákérdezni, milyen anyagból lesz.
2023. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
180 ezer? forintban? nem.
2023. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én orvosomnál most 1 db 75 ezer Ft. Pár hete beszéltük, a 3-as hídamat le kellene cserélni, mert már nagyon régi.

Szóval 225 ezer Ft lesz majd.

Így elég olcsónak tűnik amit te írtál.

De én Budapesten vagyok és ez egy belváros doki, esetleg vidéken olcsóbban dolgoznak, de ezt nem tudhatom.

2023. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor nekem ez a 6os 300ezer lett volna, anno nálam a cirkon volt darabja 49ezer, a 180 egész jó árnak tűnik, csak nem tudjuk milyen anyag. Porcelán nem tudom körzetesnél mennyi, nálunk 5 éve volt 30ezer 1db.
2023. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 45 ezer ft volt decemberben a fèmkorona darabja.
2023. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!