Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig húzódhat el egy gyökérk...

Meddig húzódhat el egy gyökérkezelés? 5 ideigelenes tomesem volt mar

Figyelt kérdés

Sziasztok!

November vegen elkezdtek nalam egy gyokerkezelest, akkor kifurtak es nyitva maradt par hetig a fogam, majd utana elvileg 3 ideiglenes tomest kellett volna kapnom.(most az 5. Kerult bele) Viszont mai napig gyogyszeres ideiglenes tomes van a fogamban es nem igen javul. Állandóan gyulladasba van es elég erzekeny is. Kaptam antiobiot de azzal se lett jobb a helyzet. 1 hete voltam fogászataton kérdeztem mikor kerul bele rendes tomes ,kozoltek h nem meg mostanaban..

Meddig húzódhat el? Es ennyi gyogyszeres tomes utan miert nem javul a fogam? Mikor tisztitjak ki akkor is nagyon eles fajdalmat erzek, es a tomes utan is. Egy ideig jo de aztan megint kezdodik elolrol.

Kerlek irjatok le nektek mi a tapasztalototok egy ilyen kezelés során. Köszönöm 🥰


2023. febr. 16. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az egyiket addig húzták, hogy széttört menthetetlenül a fog és szájsebészetre kellett mennem kiszedetni. Nem tudom, hogy ilyen hosszú kezelgetéssel a fogorvosoknak volt-e valaha pozitív tapasztalata vagy inkább csak nem merik megmondani, hogy menthetetlen a fog.
2023. febr. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lehet előre tudni, addig kezelgetik amíg lehet. Túl sokáig nem fogják tudni, mert ha nincs tömve rendesen, akkor előbb-utóbb letörik, megreped, stb. Hogy ez időben mennyi vagy hányszor lehet, nem tudni előre.
2023. febr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok énis ..pont november óta. Illetve nekem azt mondták ha most sem jó akkor màr rezekàlni kell.
2023. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!