Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelik a fogam, beraktá...

Gyökérkezelik a fogam, berakták a gyökértömést, de 2 napra rá feldagadt az arcom, ez normális?

Figyelt kérdés

Tömött fog begyulladt, kiszedték a tömést, elkezdték a gyökérkezelést. 2x csak tisztították, közben 1 hétre nyitva is lett hagyva. A 2.tisztítás után ideiglenes tömést kapott. 2 hét elteltével ezt most kiszedték és megcsinálták a gyökértömést. Felső 7es fog, elvileg 3 csatornával.

Miután az ideiglenes tömést betette, pár napig akkor nagyon fajt, de elmult. Most a gyokertomes utan 1 napig annyira fajt, mint soha azelott, de az elmult. Most 2 nappal a gyokertomes utan mar nem faj, de az arcom hatalmasra dagadt. Ez is el fog mulni? A doki azt mondta, ne aggodjak, ha egy ideig faj, de a dagadasrol nem emlekszem, mondott-e valamit


2023. febr. 18. 12:29
 1/2 anonim válasza:
Hát, a gyökerkezelésnél én úgy tudom nem szabadna már fájni a fognak. Énis voltam első nap már kiszedte a csatornákat , innentől kezdve nem szabadna fájnia se gyulladnia. Ha fáj akkor még maradt benne csatorna és nem szedte ki rendesen.
2023. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gyulladásra meg antibiotikumos cuccot szoktak benyomni. Lehet azt is kihagyta. Én felkeresnék másik fogorvost.
2023. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!