Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az baj ha fogmosás után...

Az baj ha fogmosás után sokszor (4x) öblögettem vízzel?

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mért lenne baj?
2023. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Pont annyira baj, mintha 2x vagy 3x öblögetnél. Vagyis semennyire.


(Vannak újabb elvek, amik szerint jobban jársz, ha a fogkrém maradványát nem öblíted ki, hanem a fluorid, mint fertőtlenítő tovább dolgozhat a szádban. Ennek a pozitív hatása nagyobb, mint a lenyelt plusz fluorid okozta kár. De ezt már ugyanúgy elrontod egyetlen öblítéssel. Viszont fluoridos szájvíz használatával visszanyered az előnyt, és szerintem az kevésbé gusztustalan.)

2023. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én nem öblítem ki, csak nagyon alaposan igyekszem kiköpni. Azért, amit a 2-es írt, bár érdekelne, ezen mi az undorító? Szerintem ő sem tudja... a nyalás-szopás nem undorító, de ez igen...
2023. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert kiöblögeted a fogaidat.
2023. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg egyszer sem kéne kiöblíteni.
2023. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2, számomra a fogkrémes ételmaradék undorító. Fogmosáskor kijönnek a beszorult darabkák, összekeverednek a fogkrémmel, és nem szeretném, ha ez a mutty a számban maradna.
2023. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!