Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi 47, tanulófogásza...

Szentkirályi 47, tanulófogászaton ellátnak vidékiként gyökérkezeléssel is?

Figyelt kérdés
Google értékelések szerint nem győzik a saját kerületüket sem...
2023. márc. 1. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy annak a klinikának nincsen területi ellátási kötelezettsége, szóval mindenkit ellátnak, ha sorra kerül. Az, hogy hol lakik lényegtelen. Először oráldiagnosztikát kell csináltatni náluk, az biztos.
2023. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket (Szentkirályi 40) , azt mondták csak sürgős esetben látnak el, a 8. kerületi lakosok élveznek elsőbbséget akkor is.


Szentkirályi 47 -et nem sikerült elérnem, ott van az hogy elvileg a tanulók rajtunk kísérleteznek..

2023. márc. 1. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Szentkirályi 47 nagyon jó, profi eszközeik vannak, amikkel egy kezelés amúgy igen drága.
2023. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, de ott ellátnak mondjuk egy beeső vidékit mondjuk teljes gyökérkezeléssel?
2023. márc. 1. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kísérletezésnek mondanám. Tanulnak, felügyelet mellett.
2023. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De mennyire szoktak jól sikerülni a kezelések, mindennel vállalnak?
2023. márc. 2. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha apex lokátort használnak, akkor igen nagy az esélye, hogy jól sikerül, ott meg gondolom ez alap.Amúgy nem tudom hol élsz, de a legjobb az lenne, ha endodonciai szakrendelésre tudnál menni.
2023. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Én nem mennék oda. Hentesek vannak ott. Minden fogat ott húznak, nem igazán akarnak ott fogat menteni vagy kezelni. Amikor 10 éve voltam, akkor egy india tanuló gyerek akarta kihúzni a fogamat és angolul beszélt, amikor nem is tudok angolul. Mellette a másik tanuló is rosszul adta be az érzéstelenítőt, mert baromira fájt és rosszul is fogott rá. Ordítottam a fájdalomtól és folyt a vér is. Jött a főorvos és egyből kivette az indiai tanuló kezéből a fogót és ő fejezte be a húzást. Eleve meg se kérdeztek, hogy beleegyezek, hogy tanulók húzzák a fogamat. Én a helyedben messze elkerülném a szentkirályit, főleg, ha nem húzatni mész, hanem fogat akarsz menteni. 10 éve is baromira hosszú sor volt a váróterembe, ott nem finomkodnak, hanem húznak és futószalagon megy az egész. Nagyon rossz élményem van onnan.
2023. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is azt láttam hogy nagyon sokan vannak, de ha ennyire rosszak lennének akkor lasszóval vadásznák az alanyt nem?


Amúgy az összeset életuntnak láttam, pedig nagyon fiatalok.


Sokan keverik, két épület van, Az egyikben tanulók vannak kizárólag, a másik meg a normál fogászat, ott nemcsak tanulók vannak.

2023. márc. 3. 00:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Így van, kettő épület van. A 40. szám alatti az ismertebb, ahol a fél ország megfordult már fogászati ügyeleten, és ők a 8. kerület fogászata is. A 47. szám alattira gondol a kérdező.


"Jó, de ott ellátnak mondjuk egy beeső vidékit mondjuk teljes gyökérkezeléssel?"

Igen.


"elvileg a tanulók rajtunk kísérleteznek.."

Kísérletezni nem kísérletezik senki. Hallgatói gyakorlatok vannak, ahol a gyakorlatvezető járkál körbe és minden lépésről be kell számolnia neki a hallgatónak, mielőtt a következő lépést elkezdené.

2023. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!