Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a tapasztalatod A Semmelwei...

Mi a tapasztalatod A Semmelweis Egyetem fogaszati ellatasan a Szentkiralyi u. 47-ben? Hatso rago fog fenyre koto tomesenel?

Figyelt kérdés

Mindig maganfogorvoshoz jartam,de kb 2 eve tomtek be ezt a fogam es kb 2-3 evente mindig kiesnek a tomesek belole. A hoozaerto fogorvosom megmondta,h hatao felso fogat nem tom,mert faj a dereka….


A masik fogaszaton meg nem kepesek tartos fogtomest csinalni.


A Soten a Maria utcaban es Szentkiralyi u ban van ellatas.


A honlapjuk azerint a Szentkiralyiba iranyitanak. A Maria utcarol jot hallottam 25 eve. A Szentkiralyirol nem.


Mik a tapasztalataitok? Mikor voltatok es mi a neve a dokinak vagy tanulonak?

Felolemtsnulo is lehet,ha szakszeruen csinalja es jo a kezugyessege.


Meg tudjak valasztani a megfelelo feher arnyalatot?

Szepen pontosan dolgoznak?


Fizetem a tb-m. Igy kell-e fizetnem? Mennyit vartatok az ellatasra?


A maganfogorvosnal sose kell varnom 5 percnel tovabb,olcso es kedvesek. Ejjel nappal fogad akar hetvegen is. Szeretek oda jarni. Csak nemeleg pontos amunkajuk.


Minden valaszt koszonok!



#fogorvos #Feher tomes #Hatso ragofog felul
2022. ápr. 11. 13:22
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szentkirályiban voltam többször, nem volt semmi gond, rendesek is voltak, de én nem tömés miatt mentem, hanem gyulladás, gyökérkezelés, húzás miatt,de sosem volt gond.
2022. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

SOTE-n végeztem fogorvosként. Betegként nyugodt szívvel mennék hallgatói gyakorlatra, sőt saját rokonomat is kezeltem hallgatói gyakorlaton. Azért van ott a gyakorlatvezető, hogy felügyelje a hallgatók minden lépését, tehát rábólintson, hogy ez jó volt, vagy segítsen, ha valami nem megy nekik.


Tb-támogatott. Ha fogpótlás készül, azért kell fizetni, de töredékét annak, mint magánrendelőkben.


Mária utca szájsebészet, nem az kell neked.

2022. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Johetnek meg a velemenyek.
2022. ápr. 11. 15:02
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Azóta szereztél tapasztalatot itt? Jól értelmezem, hogy nem lehet időpontot kérni, hanem oda kell menni kivárni a sorod?

2023. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!