Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem tudják mi a baja a fogamnak?

Atkóóó kérdése:

Nem tudják mi a baja a fogamnak?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál mert hidegre érzékeny volt,betömte,nem javult,visszamentem kicsit csiszolt belőle,nem lett jobb,mentem magánhoz,leszedte a tomest mert egybe tomték 2 fogam azt mondta az ugy nem jó,rakott be ideiglenest,nem változott,visszamentem visszatömte rendesen és még mindig nem jó,azt mondta semmi jele hogy gyokerkezelni keljen.

Erősebb ràgàsra érzékeny és hidegre is,viszont alapjáraton nem fàj,nem nyilal,semmi.Szerintetek mit csináljak,hova menjek?



2023. márc. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Egybetömte a két fogat?... Szép baleset. :(

Röntgent csináltak? Fogérzékenységre való fogkrémeket próbáltad már (Lacalut)?

2023. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,egybe tömte a körzeti orvosom,de a magánon rendbe rakták,csak sajnos nem javult a fogam. röntgen készült a magánon igen. lacalut pirosat használok igen,most adott sensodyne érzékeny fogakra.
2023. márc. 7. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogselymet használsz? Az is nagyon fontos lenne, mert lehet, hogy az ínyed fáj most már igazából, nem a fogad. Nem baj, ha vérzik fogselymezés után, majd elmúlik.


Nekem pár hónapja tömték be az egyik fogam, teljesen random néha fáj, akkor megijedek, hogy mi van, de utána sem rágásnál, sem hidegre, sem melegre nem fáj, akkor megnyugszom. Szerintem egy ideig természetes, hogy érzékeny.

2023. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Egy ideig érzékeny.Szerintem el fog múlni.
2023. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hàt azért ez már kb 1,5hónapja ilyen,erősebb rágásra érzékeny,ha hideget eszek akkor bele is nyilal egy pillanatra,szóval hidegre is érzékeny,ez 1,5hónap alatt sem jobb sem rosszabb nem lett. fogselymet nem hasznàlok,most mikor csinàlta a doki megtakaritotta selyemmel.
2023. márc. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!