Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső bölcsesség fogakat is...

A felső bölcsesség fogakat is be tudják tömni legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
Ez az amit a legjobban elakartam kerülni,de mégis keletkezett egy kis lyuk,és az a baj hogy ezek elég nehezen hozzáférhetők,jól szét kell húzni a szám hogy oda lehessen látni. Ugye nem fognak elküldeni szájsebészetre hogy húzzák ki? Mert volt már egy húzásom, többet nem akarok,fél napig vérzett és az az íz a számban..fenomenális volt
2023. márc. 10. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Ha hozzáférhető megcsinálják, ha nem akkor nem. Ez ilyen egyszerű.
2023. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor valaki jót kell találni
2023. márc. 10. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, hogy jó-e vagy sem. Ha nincs hely, akkor nincs hely.
2023. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, nagyon fog függő a helyzet. Van, hogy tényleg a legjobb sem tudná megoldani. De azért az orvostól is függ, hogy milyen a hozzá állása. Van, aki nekiáll, megpróbálja, de van, aki inkább nem, és a húzás mellett van. Nem azért, mert valamelyik rosszabb orvos, egyszerűen másban látja a megoldást.
2023. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát az enyém elég rossz pozícióban van,még egy rendes képet is alig tudok csinálni
2023. márc. 10. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Alsót felsőt is be lehet tömni. Veszély szempontjából a felső veszélytelen, az alsó veszélyes, főleg húzásnál, mert az ideg pár miliméterre megy el sokszor a gyökér melett. Ha megsérül lebénúlhat a fél arcod. A felsővel nyugi van.
2023. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!