Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha már megrendeltük a fogszabá...

Ha már megrendeltük a fogszabályzót, és meg is jött, de még nem rakták fel, és meggondoltam magam, vissza lehet mondani úgy, hogy visszakaojuk a pénzt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert ez egyedileg, méret alapján készül, csak neked jó. Nem olyan, hogy a következő páciensnél felhasználható.
2010. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy meggondoltad magad? Ha hülyén áll a fogad akkor rakasd fel.
2010. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az parasztság lenne...
2010. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de rohadtul elcseszték a fogamat. Nem lenne vele semmi probléma, ha nem egy egészséges fogat húztak volna ki még anno, kiskoromban. Az a helyzet, hogy volt ugye az ez egészséges fogam, meg mellette mégegy, a metszőfog melletti szemfog. Na amögött a szemfog mögött elkezdett nőni egy másik fog, tehát 2 volt egymáson, vagy hogy is mondjam. Én azt a problémaokozó fogat akartam kihúzatni, ami a másik mögé furakodott, de a doktornő persze hogy a teljesen épet húzta ki. Ígyhát most ott tartok, hogy a metszőfog mellettiekből az elülsőt ki kellett húzatnom, meg még amellett is van egy foghíj. A fogorvosom azt akarja, hogy azt ami a két egymáson lévőből megmaradt, tehát a hátsót, fogszabályzóval előrehozzuk, és a kezelés végeztével a maradék helyre rakunk egy porcelánfogat. De az az igazság, hogy én már elvesztettem a hitem. 3 éve küszködök ezzel, mert ezt mondták, azt mondták, így húzták az időm. Először éjszakait kellett hordanom másfél évig, és az gyakorlatilag semmit sem csinált. Nem hinném hogy bevált módszer a rendes fogszabályzó előtt éjszakait berakatni, azt inkább utána szokták. Mostanra pedig annyira elkeserítetett ez a helyzet, hogy nem bírom tovább. Lehet az lenne a megoldás, hogy a maradék problémásat is kihúzatom, és 2 porcelánfogat rakatok be...Mert ha össze is jön a nappali fogszabályzós dolog, kitudja hány év. Én meg már nem bírom...
2010. okt. 7. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt húzták ki, mert az tejfog volt... És teljesen bevett módszer. Haveromnak is pont ez van, most tették fel neki a fogszabit. Barátnőmnek meg volt vagy két évig, ELŐTTE évekig éjszakait hordott. És ha már kész van, úgyis ki kell fizetni, szóval tetesd is fel, csak jobb lesz.
2010. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!