Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátumot szeretnék...

Fog implantátumot szeretnék csináltatni. Viszont dohányzom tudom ,hogy ez nem ideális. Arra lennék kiváncsi ,hogy akinek van fogimplantátuma és mellette dohányzik tapasztalt valami negativat? Többször probáltam abba hagyni sikertelenül.

Figyelt kérdés

2023. márc. 10. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

"Akkor most a 8-ban hazudozol vagy a 6-ban?"

Nyilván az orvos dönti el, hogy mit vállal meg mit nem, senki se fogja kényszeríteni se arra, hogy megcsinálja, se arra, hogy ne csinálja meg a beültetést. De ha előre látható, hogy elég jó eséllyel majd panaszt fog tenni a beteg, amiért kilökődik az implantátum vagy ilyesmi, akkor csak az az orvos fogja vállalni, amelyik vagy elég pénzéhes, vagy már a kisujjában van az ilyesfajta pereskedés.

2023. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek válaszát. Rengeteg helyen olvastam orvosok véleményét,hogy dohányzás kizáró ok és azzal is teljesen egyetértek,hogy a fogorvosok is pénzből élnek. Azért tettem fel a kérdést mert nem találkoztam olyanokkal akik dohányoznak és van implantátumuk.
2023. márc. 11. 23:05
 13/13 Rita1234 válasza:
Az Orvos dönti el mit vállal mit nem. Törvény nem tiltja, de egy kockázatkerülő orvos biztosan nem vállalja. Felesleges szakmai vállalás.
2023. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!