Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A nyelvemen körbe ilyen kissé fájdalmas foltok vannak állandóan, fűszeres, savas ételtől rosszabb a helyzet. Ez úgy 2 éve áll fenn. Plusz jobb oldalon duzzadtnak érzem az ínyemet, ott kattog az állkapcsom, sokat fáj a torkom, duzzadtak a nyirokcsomóim. Ezer orvost megjártam. Volt fogászati röntgen, vizsgáltak gombára baktériumra, voltam nyálmirigy uh-n, semmi... Annyit mondtak, hogy torok-és szájszárazságom van, de a vérképem, cukrom tökéletes.

2023. márc. 25. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pròbàld kerûlni a fûszeres, erôs ételeket. Torokfàjàsra pedig lehet kapni antibakteriàlus szopogatò cukrot. Szàjszàrazsàgra pedig glicerines szopogatò cukorkàt ! Gyògyszertàrban kaphatò!
2023. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, de mégis mitől vannak ezek? Csak úgy maguktól?
2023. márc. 25. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem talàltak semmit, akkor ez egyfajta érzékenység. Jobban kell vigyàzznod, hogy mit eszel.
2023. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak furcsa, hogy ez korábban nem volt jellemző. Nem lehet esetleg attól, hogy néha jön a savam? Mondjuk nem gyakori, úgy 1-2 hetente van ilyen.
2023. márc. 26. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!