Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy olcsóbb 200 000 forint...

Egy olcsóbb 200 000 forint körüli implantátum miben rosszabb, mint egy 500 000 feletti?

Figyelt kérdés

Nem olyan tartós? Vagy milyen probléma lehetne vele?

Kihúzták egy fogamat hátul (6-os nagyörlő), és még ebben az évben szeretném pótoltatni.

A klinikán, ahová járok több féle implanttal dolgoznak. Nekem a doki úgy magyarázta, hogy mindkettő megteszi a szolgálatot, de az egyik olyan, mint autóban egy opel, a másik meg mint egy ferrari.

Na jó. Ezt értem. De ez miben nyilvánul meg?

ALPHA neo implantátum (240 000Ft)

Vagy:

ZYGOMA implantátum (550 000Ft)


2023. márc. 27. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Zygoma az teljesen más, máshova is kerül az implant és teljesen más az indikációja. Nem fogsz olyat kapni ha 1 fog hiányzik.

Igazából szerintem ez egy olyan dolog amit nehezen tud egy páciens kiválasztani mert nem ért hozzá. A korona készítésénél egy alacsonyabb árfekvésű implantátumra olcsóbb lesz a szükséges alkatrész is. Van egy ilyen financiális része és vannak olyan dolgok amik inkább az orvos preferenciája, jobban szereti mondjuk a másik típusú implantátumot vagy arra a koronát készíteni, de végül ez a páciens döntése, ő azt csinálja amelyiket választod.

2023. márc. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!