Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet azzal kezdeni, hogy...

Mit lehet azzal kezdeni, hogy ha a fogorvosom nem gyökérkezelte ki a fogam?

Figyelt kérdés
Maszek fogorvosnál voltam pedig. De már egy éve, hogy ott érzékenyebb a fogam, ha az ínyemet megfogom ott a fogamnál fáj is, érzem az idegeket benne.
2023. márc. 28. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

De mit csinált?


A leírtak alapján egyáltalán nem látom, mi indokolná a gyökérkezelést...

2023. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak simán be van tömve. Aztán időközben másik fogorvosnál voltam, aki csinált röntgenképet a fogamról, és ott mondta, hogy azt a fogat ki kellett volna gyökérkezelni.
2023. márc. 28. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hm. Mivel nyomásra érzékenynek találtam bizonyos fogamat én is azt gondoltam, hogy gyökérkezelni kell. Csinált egy panorámát, amin nem látott semmi. Egy lyuk volt arra, amit betömött. Kérdeztem, hogy attól megoldódik? Azt felelte, reméljük. Mondjuk biztos van fogalma róla, hogy mit csinál. Rutinos, igen foglalkoztatott népszerű fogorvos.
2023. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, abban a helyzetben a fogorvos nem látta szükségét a gyökérkezelésnek. Ő sem jövőbelátó, a vonatkozó szakmai szabályok szerint járt el. De hát persze hozott anyagból dolgozik, arról nem lehet, hogy időközben érzékenyebb lett a fogideg, ugyanis akár el is halhatott volna.
2023. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Lehet, hogy paradontológiára kéne menned?
2023. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!