Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül olyanok, akik nem mosnak fogat?

Figyelt kérdés
5 éve nem mostam fogat, de mégsem érzem különösebben kellemetlen szagúnak, nem is szuvasodik egyik sem.

2023. márc. 31. 21:46
A kérdező szavazást indított:
Én sem mosok fogat.
Én mosok fogat.
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az mikor lesz hogy vannak itt még olyanok rajtam kívül akinek nincs foguk? Vagy ki szedett össze valami fertőzést a hosszú távú higiéniálatlanság miatt?
2023. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy exem sose mosott fogat, azt mondta, milyen jó az esti kaja ízével a szájában aludni. Akkor se volt szép foga, azóta csak rosszabb a helyzet.
2023. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Alapvetően nem jö ó ötlet. De ha helesen táplálkozol , kevés rohasztó ételt eszel és bizonyos zöldségekkel fertőtleníted a szád , talán még működhet is. A hagyma pl jó fogszuvasodás ellen.
2023. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Hihetetlen hogy en meg fogselymezek, reggel-este 5-10 percig mosom a fogam, es evente jarok tömetni…

Ennyit a genetikarol….

2023. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Evek ota nem mostam

Rago + szajviz megold mindent.

2023. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pfújjjmá... de mennyire undorítóak a hozzád hasonlók a dögletes szájszagukkal együtt....főleg amikor óvatos arrébbaraszolással növelném a távolságot, de ők csak lecsökkentik azt újra és újra.


Előbb utóbb lehányom valamelyikőtöket, a büdös szájával együtt.

2023. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
6-os ne told túl. nem tudhatod valakike mitől büdös a szája.. GYomor és emésztési probléma is lehet.. A szájszag illetlenség, de nem büntetendő. 1 perc után már nem is érzed.
2023. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!