Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szájsebészeten 2 fogat...

A szájsebészeten 2 fogat mennyi idő alatt szednek ki. Vagyis mennyi időt kell majd ott lennem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az érzéstelenités max 30 perc, utànna pedig pàr perc alatt tùl vagy rajta.
2023. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy nagyon beletrafáltam a dolgokba mert 9re kaptam a szájsebészetre időpontot de 10re már máshova kellene menne.

Csak nem tudom meddig fog tartani a szájsebészeten a fogkihúzás.

Az egyik fogam gyökér kezelve volt aztán még az egyik fele is elkezdett mozogni azt a rendes fogorvos kiszedte.

A másik fogam meg nagyon érzékeny. Ráharapni se tudok mert fáj.

2023. márc. 25. 23:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennem*
2023. márc. 25. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz biztos benne, hogy 9-re be is hívnak.
2023. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi van ha sokat kell várnod, késik?
2023. márc. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10-kor zsibbadt lesz az arcod és lesz benne 1-2 véres buci, ha 9-re behívnak a rendelőben és nincs semmi csúszás. Én így a 10 órás programot elhalasztanám inkább...
2023. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 10 órás program biztosan irreális, mondd le. Egy foghúzás lehet 5 perc és lehet 50 is, neked rögtön 2 kell, azt meg itt senki nem fogja megmondani, hogy meddig fog tartani neked, egyáltalán miért kell szájsebész, kell-e csontot elfúrni, varrni, hiszen ezek rendkívül időigényes folyamatok. Arra se vegyél mérget, hogy 9-kor te már bent csücsülsz, az időpont csak tájékoztató jellegű, mivel ez nem egzakt tudomány, nem számítható ki előre mi meddig fog tartani, plusz van valami, ami nem az orvoson múlik, hogy a beteg mennyire kooperál, ha sikerül magad előtt egy hisztériát kifogni, aki már az ajtóban ájuldozik, akkor garantált a csúszás. Még ideális és szerencsés esetben is 10kor tele lesz a szád bucival (nyomókötés - vérzéscsillapítás), zsibbadni fog sok mindened, nem alkalmas ez az állapot megjelenésre.
2023. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!