Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csomó érzet a szájpadláson,...

Csomó érzet a szájpadláson, mitol?

Figyelt kérdés

Elojaroban: panikbeteg vagyok, hipochoander. Kepes vagyok mindent is be beszelni magamnak.

Tehat a problemam mar kozel 3-4 eve "fennall" . Voltam fogaszaton csinaltak rontgent, nem mondtak h problema lenne. Ez most volt kb egy ket honapja. Tomesem is volt kb egy honapja. Voltam eves labor vizsgalaton is. Stb stb. Mindenen is.

Viszont keresem a megnyugvast, a valaszt hogy masnak is van e vagy volt e ilyen problemaja hogy a szajpadlasan a szajkozeptol par mm re van egy kis csomo feleseg se nem puha se nem kemeny de inkabb kemeny. Nem mozdithato.Nem latszik a szajpadlasomon semmi csak is az ujjbegyemmel es a nyelvemmel tudom kitapintani, nem zavar, de ha mar szarra birizgalom akkor kellemetlen de ugy alapjaraton gondot nem okoz, tehat nem faj.

24.re van idopontom fogorvosomhoz legkozelebb. Nem szeretnem felelemben tolteni az unnepeket. Esetleg ha valakinek volt ilyen kerem szepen leirna hogy mi volt az. Nagyon szepen koszonom elore is a valaszokat.



2023. ápr. 4. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az érzet a szájpadláson számos okból adódhat, de a legtöbb esetben nem súlyos probléma. Az esetek nagy részében az ilyen érzet a szájpadláson átmeneti és ártalmatlan. Az okok közé tartozhat a stressz, a szájüregi fertőzések, a fogszuvasodás vagy a fogágybetegség, az allergiás reakciók, az égések vagy a szájsebészeti beavatkozások. Ha a csomó nem változik és nem okoz kellemetlenséget, akkor valószínűleg nincs ok aggodalomra.
2023. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszta!

Es ha esetleg sulyosabb dolog lenne azt eszre vette volna a doki egy panorama rontgenen?

2023. ápr. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!