Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Mit csináljak hogy ne fájjon ennyire ?

Figyelt kérdés
Tegnap szájsebészeten voltam kiszedték az egyik fogam. Azóta szenvedek a fájdalomtól. Flector port szedek de az is csak 3oraig hat aztán megint brutálisan fájni kezd. Hiába jegelem. Nem tudom már hogy mit csináljak. Próbálják ki másik fájdalomcsillapítót? Esetleg valami kis praktika? Bármi jól jönne.
2023. ápr. 6. 21:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Most már nincs ott. De a lyukba van valami fehér izé olyan mintha csont lenne. Ez normális?

Még mindig felvan dagadva az arcom szerda óta és még mindig fáj a fogam helye. A szájsebészeten nem kaptam semmilyen gyógyszert. Elég durva hogy majdnem eltelt egy hét és még mindig szenvedek..

2023. ápr. 10. 14:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális. Ne izgulj, hanem menj vissza mert szerintem befertőzte valami mint nekem anno. Én egyébként kaptam rá Dalacint, valszeg neked is azt adnak majd.
2023. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!