Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog hatni az érzéstelenítő?

Fog hatni az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés

Voltam fogorvosnál mert van egy gennyes pukli az egyik fogamon, felírt antibiotikumot.

Ez a pukli mindennap újra kinő akárhányszor kinyomom

Kedden megyek dokihoz, fog így hatni a lidokain?



2023. ápr. 9. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A helyedben én nem nyomkodnám ki a fertőzésveszély miatt.
2023. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se nyomkodd. Szedd az antibiotikumot, segíteni fog. Van olyan érzéstelenítő, ami kifejezetten gyulladt szövetekre való, ami hatni fog.
2023. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért kaptad az antibiotikumot, hogy csökkenjen a duzzanat

ha pedig nyomod az azt jelenti meg lett nyitva vagy van rajta egy nyílás? mert akkor sipolyjárat

2023. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy fog. Habár nem derült ki, hogy mi lesz a terápia, gyökérkezelés esetén pl nem is releváns, mert a tüneteid alapján el is halt a fogad, még szuri nélkül is fájdalommentes lesz a kezelés. De húzásnál is fog hatni, ha sipolyjáratod van, akkor tud hol ürülni a genny és oda tud penetrálni az oldat.
2023. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!