Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire hatékony az otthoni...

Mennyire hatékony az otthoni fogfehérítés?

Figyelt kérdés

Pl. Ragyogó mosolyos

Más fogorvosnál is olvasni, hogy van lehetőség otthoni fogfehérítésre.



2023. ápr. 12. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
minden normalis fogorvos azt mondana NE!!!! roncsolod vele a fogadat. semmikepp nem ajanlom. ezek a whiteninges fogpasztak is csak bescapas
2023. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én otthonit használok, tökéletes. Fogorvosit nem kell mert ugyanazt használják
2023. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Akkor tényleg működik otthon is?

Megkérdezhetem milyen márkájú?

2023. ápr. 12. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyan azt használják rendelőkben, és nem ugyan úgy. Te felelősséged, ha kísérletezni akarsz a fogaiddal, te dolgod. Én szakemberre bíznám.
2023. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elso vagyok...apam fogorvos. szoval nem kell lepontozni
2023. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
2. Vagyok én opalescence-t használok 20 éve. Nekem tökéletesen bevált, olcsó megbízható. A fogorvososat egyszer próbáltam de fájt utána az inyem, és érzékeny volt a fogam így azt elengedtem. Köszöni a fogam semmi baja nincs, rendszeresen járok kontrollra, és mindig mondjak hogy rendben és jöjjek jövőre. 50 éves vagyok
2023. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért gyanús nekem ez a "csak" rendelőben lehet fehéríteni, mert ez külföldön működik.


Itthon meg elég sok fogorvosnál is van ilyenre lehetőség. Sőt! Fogorvos és fogorvos között is elég nagy különbség van technológiai ismeretek terén. Ember legyen a talpán, aki ki tud rajtuk igazodni. Meg kinek van annyi felesleges ideje, hogy utána tudjon nézni mindennek, amit egy fogorvos állít vagy pont, hogy nem is tájékoztat.


Nekem eddig 6 fogorvossal volt dolgom pesten. Ebből egy se mondta, hogy használjam az Apa Care nevű fogkrémet, ami kifejezetten a fogszuvasodosán ellen véd. És ez volt az a fogkrém, ami megoldotta a problémámat.


Viszont ebből a 6-ból is csak 2-őt tudnék jószívvel ajánlani.

Úgy, hogy mindegyiknél fizetnem kellett a kezelésekért. 1 olyan fogorvos volt akinek a munkája egy lyukas garast sem ért és egy másik orvoshoz kellett mennem rá egy hónappal, hogy kijavítsa a 3 elrontott fogamat, amit rekord idő alatt összecsapott.


Én az étteremben is tudok várni az ételre, csak jó legyen.

2023. ápr. 13. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha jobban tudod, mint az 5 évet egyetemen tanult orvos, akkor nem értem a kérdést. Hajrá, kísérletezz otthon.
2023. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom jobban.

De nem vagyok meggyőzve arról, hogy ha egy fogorvos mond valamit, akkor az úgy is van.

Arról nem beszélve, hogy itthon van aki ajánlja és van olyan, aki nem. Úgy, hogy külföldön ez tökre bevett szokás. Most akkor igazodj ki rajtuk.

2023. ápr. 13. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Én írtam az opalescence-t. Siman rakeresel és látod hogy van otthoni fehérítő készlete, amerikában az orvosi perek hazájában evtizede piacvezető. Sőt a doki is ezt használta csak a 4* erősebb verziót.


Ezek után ? Annyi, hogy tényleg nem tesz jót a fogzomancnak bár ezt én nem tapasztaltam

2023. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!