Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor mi fog történni?...

Ilyenkor mi fog történni? Többi lent

Figyelt kérdés
Régen kihúztam saját magamnak az egyik fogamat, viszont benne maradt a csonk, most olyan szinten fáj, hogy megbolondulok. 4 fájdalomcsillapítót vettem be és nem hat, reggel 8 órától fáj. Este megyek fogorvoshoz, mert csak akkor tud fogadni az orvos. Mivel nagyon fáj, így attól tartok, hogy nem fog hatni az érzéstelenítő. Illetve hogyan fogja kiszedni?

2023. ápr. 16. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, az az érzéstelenítő oldat amit te fogsz majd kapni a fogorvosod által nem ugyanaz mint egy gyógyszertárban kapható fájdalomcsillapító. Tehát ne aggódj ez miatt fog hatni.


Másrészt, ki fogja szedni onnan a csonkot amit beletörtél, nem lesz kellemes szaga ha már régen történt;)


Ha kiment az érzéstelenítő hatása, igazi megváltás lesz h már nincs ott az a csonk.

2023. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem fog fájni? Tavasszal voltam nála életem első gyökérkezelésén, délután egy órától 4 óráig húztam, mert féltem bemenni, két injekciót is kaptam, mikor bementem annyira remegtem, hogy felrúgtam neki azt a kis asztalt. Illetve pánikrohamot kaptam, de utána nagy nehezen megnyugodtam, akkor a rendelőjébe mentem. Viszont most a lakására megyek, és nem akarom megint ezt játszatni vele. Viszont nagyon félek. Ráadásul ma már 4 fájdalomcsillapítót vettem be.
2023. ápr. 16. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak direkt gyulladásra kifejlesztett érzéstelenítők is,amik egy lórugással érnek fel kb.
2023. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
érdekes az SZTK-s dokik meg olyankor inkább írnak fel dalacint hogy utána menj vissza mert most hiába adna érzéstelenítőt nem hatna, ezt kamuzta a körzetis nekem
2023. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmentem a gyulladt fogammal, szokásszerint pánikrohamot kaptam, mondta az orvos hogy menjek vissza szerdán, mert én most erre nem vagyok felkészülve. Most nagyon utálom magam emiatt, mert most meg itt szenvedek. 4-es, nem biztos hogy kamuzott, csak szimplán nincs olyan erős érzéstelenítője, én magánhoz járok, neki olyan erős van, hogy legutóbb majdnem fejre álltam.
2023. ápr. 16. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyes válaszoló vagyok…ismét.

Nyugi, nem fog fájni, nagyon maximum miután már megvolt a kezelés, és ki ment az erzestelenito hatása, kicsit húzodni fog ott az inyed, nem fogsz tudni azon az oldalon enni, érzékeny lesz. De fájni nem fog. Ennyi biztosan nem mint most. Tudom…mert voltam már ebben a helyzetben

2023. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!