Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húzott fog helyén 1,5 évvel...

Húzott fog helyén 1,5 évvel később kialakuló dudor mi lehet?

Figyelt kérdés
1,5 évvel ezelőtt kihúzták a fogamat. Semmi problémám nem volt vele ezidáig. Kb 2-3 hete érzékeny lett evés közben. Múlt héten szerdán elkezdett húzódni de nem volt semmi más bajom, pénteken elmentem orvoshoz. Nem látott semmit, adott rtg-re beutalót. Mostanra kb egy fog nagyságnyi dudo lett a helyen ami fáj. Pénteken megyek rtg-re és vissza az orvoshoz. Valakinek volt már hasonló? Mi lehet ez? Nagyon meg vagyok ijedve. :(
2023. ápr. 18. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Vadhús akár.
2023. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyálkahártyán is nőhet vadhús?
2023. ápr. 18. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

En csak egy dologra tudok gondolni, de az hirtelen tortenik. Anno egy kis csontszilank, ami huzasnal nem is a fogam, de az allkapcsombol kiszakadt es belenott, az vandorolt is, mert fogszabalyzas miatt eltunt a hezag, es talan egy ev mulva kibujt az inyembol. Hirtelen nem is ertettem, mi az.

Mutasd meg a fogorvosnak azert.

2023. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, elnezest, megmutattad.
2023. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hiszem, hogy nyálkahártyára is nőhet vadhús. Nekem is nőtt a fogam helyére évekkel később, aztán hipp-hopp lekapták a fogorvosnál.
2023. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!