Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszen kialakuló "valamics...

A péniszen kialakuló "valamicske" kijött és nem tudom aggódjak-e?

Figyelt kérdés
Heló, talán 1-2 hónapra vissza észre vettem valamit a péniszemen hogy kijött. Ilyen nagyon apró dudor, és ilyen fehétes színe volt, érintésre nem fájt annyi hogy egy nagyon nagyon miniatűr szúrást éreztem ha elhúztam rajta az újjam. Eddig arra tippeltem hogy csak egy pattanás és eltűnik, de most megvizsgáltam mégegyszer és mintha mar eltűnt volna a fehér szín "belőle". Nyomtam egy kicsit és jött is valami mintha az arcomról nyomnám a pattanást de nagyon apró volt, jóformán semmi. Aggódnom kellene? (Tudom nehéz így megmondani, de csak egy kis segítség kellene)

2020. márc. 17. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kis segítség kellene, ne te nézegesd és vizsgálgasd, hanem aki ért hozzá!
2020. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Faggyúmirigy. Ártalmatlan. Majd elmúlik.
2020. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és..Ne nyomkodd. Úgyse tudod kinyomni.
2020. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!