Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fog ez a borzasztó...

Meddig fog ez a borzasztó fájdalom tartani?

Figyelt kérdés
Ma felvágták az ínyemet, beavatkozás közben nem fájt, illetve míg hazaértem tartottam magam, de mióta beléptem a lakásba jajjgatok, mert úgy fáj, hogy majd megbolondulok.

2023. ápr. 19. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap. De vegyél be fájdalomcsillapítót, azzal jobb lesz.
2023. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót. Ha kell, különböző hatóanyagúakat 2 óránként is be tudsz venni. Holnapra jobb lesz.
2023. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha jajgatasra van energiad, nem fajhat az annyira...


Az orvos amugy nem mondta, hogy vegyel be fajdalomcsillapitot? Ha valamiert nem mondta, magadtol nem jutott eszedbe?

2023. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem be fájdalomcsillapítót, most már jobb. 3-as te márcsak tudod, hogy nekem milyen fájdalmam van.
2023. ápr. 19. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
#4 nos, kepzeld tudom, volt fogmutetem nem is egy, gyokerkezeles, gyokercsucs-rezekcio, implantok. Csak nekem volt magamtol is annyi eszem hogy bevettem ra egy fajdalomcsillapitot, es nem a gyk-ra irtam ki kerdest hogy jaj jaj jaj de faj, micsinaaaajjak?
2023. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt kérdezte, hogy mit csináljon, hanem hogy meddig fog tartani a fájdalom.
2023. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen 6-os válaszoló, te érted a problémámat, meg igazából nekem ez volt az első ilyen beavatkozásom, és nagyon meg voltam íjjedve.
2023. ápr. 19. 14:47
 8/8 A kérdező kommentje:
*ijedve
2023. ápr. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!