Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet lepedékes a...

Mitől lehet lepedékes a nyelvem? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Zöldes, sárgás, néha fehéres lepedék van a nyelvemen már vagy két hete. Letörölhető, és nyálkás. A háziorvosommal telefonon beszéltem, ő azt mondta, hogy szerinte nem gombás eredetű. De akkor mégis mi lehet ez? Ha nem múlik persze elmegyek majd orvoshoz, de valakinek ötlet, vagy tapasztalat?

2023. ápr. 19. 18:15
 1/6 anonim válasza:
Szerintem emésztőrendszeri probléma.
2023. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy, nem voltál beteg?

Kaptál, szedtél rá gyógyszert?

2023. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha zöldes,akkor az epével lehet gond,de ezt az orvos mondja meg.
2023. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja és egyébként általában étkezés után lesz rosszabb, attól függetlenül, hogy mit eszem.

Pedig nincs baj az emésztésemmel, legalábbis nekem nem tűnt fel.

De vajon a gomba tényleg kizárható, a tünetek alapján? Az más lenne?

2023. ápr. 19. 18:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam beteg sem mostanában, és gyógyszert se kaptam rá, háziorvos nem gondolja olyan fontosnak, hogy bemenjek emiatt. Milyen orvoshoz tudnék még ezzel fordulni?
2023. ápr. 19. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig el kell menni vele , mert ha gomba van és rámegy a nyelőcsőre gyomorra akkor nagyon kemény kúra kell annak a helyre hozására. Vagy ha légcsőre megy akár allergiát is kiválthat.

Elmész megkéred, hogy vegyen kenetet elküldi labornak és kész. Vagy menj el magánba 3000ért már csinálnak ilyet.

2023. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!