Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet nyelvkaparót venni?

Hol lehet nyelvkaparót venni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyelv tisztitòra gondoltàl?! Dm boltokban!
2023. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Amugy szerintem a legjobb nyelvkaparo a felso fogsor.
2023. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dm-ben vettem, de nem igazán érzem hatékonynak. A második válaszolóval kell egyetértenem.
2023. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ferrari02 ***** válasza:

Szinte bármelyik drogériában beszerezhető, vagy érdemes neten, esetleg kimondottan fogászati termékekkel foglalkozó boltban keresni jobb minőségűt (Pesten belül, Esztergomban van azt biztosan tudom elég nagy depó).


Aki nem érzi hatékonynak, az elsőként mossa meg a nyelvét fogkefével (fogkrémes), dörzsölje meg jó alaposan, egész mélyen amennyire csak lehet és utána a nyelvkaparót.


Ha ez sem olyan hatékony, akkor érdemes befektetni egy ultrahangos fogkefébe, mert annak a nanoszemcsés fogkrémje pl. nagyon hatékony. Az ultrahang segítségével nagyon alaposan lebontja a nyelven elszaporodó baktériumokat, lepedéket. Esetleg nyelvfestővel lehetne még ellenőrizni, hogy jó-e az alkalmazott technikád. Az mindent elárul.

2023. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!