Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha lenne köztetek szakmabeli...

Babi1987 kérdése:

Ha lenne köztetek szakmabeli vetne egy pillantás a panorama röntgenemre? 3hét múlva lesz orvos és én nagyon kíváncsi vok,hogy megtaláljuk e a hajhullásom okát.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos vagyok, ha tudok, szívesen segítek.
2023. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is átküldheted.
2023. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fog okozta végül a hajhullásod?
2023. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Aki itt fogdoki esetleg hátha tudna segíteni.

Impaktált bölcsességfog alatti gócom van. Ki fogják műteni, csak elég soká kaptam időpontot, de már nem sok van hátra.

Illetve időközben a mandulàmon is lett egy gennycsap. Ezenkívül hajhullás egy fél éve, emesztesi gondok. Eddig vizsgálták, hogy mi okozza a hasmenest, fogyast. Semmit nem találtak ezért elküldtek góckutatásra.

De közben a nyirokcsomók is megbagyobbodtak az állam alatt, fülem mögött. Nyaki uh-n még pajzsmirigyen gyulladt göböt is láttak. A góc okozhatja ezt a pajzsmirigyemen? Kerlek, ha olvassátok, segítsetek.

Az állandó gasi gondok miatt meg a hajhullas miatt pokoli az életem. Fele hajam kihullott már😔

Köszi, ha válaszoltok!

28N

ápr. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!