Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1-2 ev alatt tobbszor is a...

1-2 ev alatt tobbszor is a fejemhez vagtak (sokszor elso pillantasra), hogy sarga a szemem menjek vele orvoshoz. Ti mit mondtok?

Figyelt kérdés

Erdemes lenne megnezettetni? Tehat arrol a reszrol van szo ami alapbol feher lenne. Es tenyleg, borzasztoan sarga. Nem dohanyzom, nem szokasom dohanyzo ember mellett kozvetlenul allni (nem birom), nem iszok. Maximum alkalmankent (de akkor se full reszegre... csaladi unnepekkor, szilveszterkor egy kis pezsgot es kesz).

17/F


Ui: Valamit olvastam, hogy ez tovabb ''fejlodhet'' sargasagra. Mikor megszulettem, sargasagom volt. Lehet valami koze hozza?



2012. szept. 6. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A sárgaság az a máj betegségének jele. A szemben látszik először. És nem kell inni hozzá, hogy valami problémád legyen. Elmész orvoshoz és elmondod mi a pálya és kérsz egy vérképet. Abból sokminden kiderül. Ne hanyagold el szerintem, főleg, hogy születéskori gondod is volt ezzel.
2012. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak azert irtam, hogy nem iszom, nem dohanyzom, hogy megkimeljek embereket a felesleges valasztol. Tudom, hogy sokan irtak volna, hogy az lehet az alkoholtol, cigitol, stb..
2012. szept. 6. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz és kérj beutalót is laborra májfunkció vizsgálatra!!
2012. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézetni.

Mindig egyformán sárga? Vagy vmikor normális, és vmikor besárgul?

Ha igen, mikor?

2012. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Van mikor sargabb, van mikor kevesbe.

Hogy mikor? Mikor kedve tartja. :/ Bocs, de erre nem tudok ertelmesebb valaszt adni. Fogalmam sincs... ha rajon.

2012. szept. 6. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Majd figyeld meg egyszer.

Ha éhezéskor, alkoholfogyasztáskor sárgább, akkor lehet, hogy Gilbert kórod van.

2012. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ehezni, mindig eszek rendesen, ha ehes vagyok, mivel szuksegem van az evesre. Nagyon ritka az mikor ''ehezem''.

Alkoholfogyasztaskor nem szoktam figyelni, senki nem mondta meg olyankor, hogy sarga.

Suliban mondtak tobbszor is, meg itthon.

2012. szept. 6. 19:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván az éhezést nem úgy értettem, hogy egy hétig nem kapsz enni...

Hanem mondjuk suliban vagy, már rég volt a reggeli, és már korog a hasad.

2012. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ugy ertetted. Azert tettem idezojelbe, hogy ehezem.

Minden szunetben eszek a suliban szoval.. :DD Nem szokott ilyen elofordulni. :)

Bar ma azert mas volt a helyzet, mert reggel ettem a makiben (mondjuk jo sokat..) aztan majd csak delutan fel5 fele ettem itthon.

Bar ahogy ettem utanna 1 ora mulva mondtak ezt kb.. :/


De sokszor mondtak mar, azaz egy joparszor mondtak, es keves olyan alkalom van amikor ehes vagyok. :) :/

2012. szept. 6. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:

makiben? Az a meki? Mert ha surun eszel ott kajat, akkor ne csodalkozz, ha nincs kicsattano egeszseged.


Most voltam egy csontkovacsnal, ahol ki volt teve egy hamburger, amit aprilisban vettek (blokkal igazolva a vetel napjat). A salata mar barnara volt rohadva benne, a paradicsom el'parolgott' de a zsemle szinte ugyanolyan allapotban volt mint ujkoraban....


Tessek verkepre beutalot kerni surgosen!

2012. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!