Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha tömés után mégis gyökérkeze...

Ha tömés után mégis gyökérkezelni kell a gyökérkezelés utáni végleges tömésért is elkérik a több mint 20 ezret, vagy ilyenkor amolyan garanciás a dolog? Mert szomorú lennék, ha duplán kellene kifizetnem, mert a tömés után sem akar jó lenni.

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen orvoshoz mész.
2023. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elozo valasz. De amugy szerintem elkerik, mert nem az orvos csinalta rosszul. Viszont. Nekem gyokerkezeles utan mikor az orvos letomte veglegessel, megis fajt az allkapcsom. Akkor kifurta, tovabb kezelte, es az mar ingyen volt, hiszen elvileg kellett volna tudnia, hogy nem gyogyult teljesen, bar a rontgenen nem latta.
2023. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magánrendelés, de majd rákérdezek.
2023. máj. 9. 19:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta betömi aztán majd látjuk hogy alakul.
2023. máj. 9. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy rendelonel voltam, és tőlem elkertek.. csalódott is voltam, nem is a pénz miatt
2023. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem magánban ez volt, a fedőtömést nem kellett csak kifizetni utána, magát a gyökérkezelést, a gyógyszeres tömést, a gyökértömést igen, így a 25ezres fogkezelésből lett kb. 55ezer forint.
2023. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!