Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelésem volt.ez volt...

Gyökérkezelésem volt.ez volt az első még megyek kétszer. Normális hogy 1 órája kaptam meg az érzéstelenítőt de már kezd fájni?

Figyelt kérdés
A kezelés maga nem fájt, remelem a másik kettő se fog

2023. ápr. 26. 12:24
 1/5 DeMoR ***** válasza:

Ha gyökér kezelés után be belett szépen tömve és mégis úgy, érzed fáj a fogad,


A.) akkor sajnos nem sikerült a kezeléssel elérni a célt, vagy maga a gyökérkezelés nem jött megfelelően össze, bár ezt kétlem:D, lehet még egy recessziós műtét segithet, de lehet inkább már húzásban érdemes gondlokdni inkább... De hozzá kell tenni, hamis fog sosem lesz olyan mint az igazi!!


B.) Szimplán fáj a beavatkozás miatt a "környéke", mert már múlik a szuri, de nem az a fogad. érted :D


Azt tanácsolom, hogy vegyél be fájdalom csillapítót, aztán, ha másnap reggel is van panasz, keresd kezelő orvosod! ;D

2023. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy azért a gyökérkezelés után pár napig lehet fájdalom. Szerencsére nekem még nem kellett, de anyukámnak igen, és neki pár napig fájt ideiglenes töméssel, aztán utána a kezelés után teljesen jó lett. Nem hiszem hogy rögtön húzásban kellene gondolkodni.
2023. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaziból azt érzem,hogy kicsit lüktet, de gyógyszer még nem kell rá, annyira nem fáj, inkább a lüktetést érzem
2023. ápr. 26. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi rosszat nem jelent. Ha pár nap alatt nem kezd enyhülni, akkor érdemes konzultálni a fogorvossal. Nekem fájt már kegyetlenül gyökérkezelés után csak amiatt, mert az ideiglenes tömés bántotta az ínyt ahogy hozzáért, ami így begyulladt és feszült. Ettől még nyilván nem kellett kihúzni a fogat, azóta is megvan.
2023. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyokerkezeles az nagyon drasztikus. Kozben is fajt nekem, de mar nem mertek tobb erzestelenitot adni. Az a fontos, hogy addig ne tomjek le veglegessel, amig nem gyogyult be egesz biztosan.

Nekem ket gyokerkezelesem volt, ugy ertem ket foggal is. A masodiknal bar ugy latta az orvos tobbszori tisztitas, gyogyszeres tomes utan, hogy jo, megis ki kellett furnia a tomest es tovabb kezelni. De nem kellett fizetnem erte, csak akkor a gyulladas makacs volt.

2023. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!