Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj egy tizes skálán...

Mennyire fáj egy tizes skálán egy fogtömés érzéstelenítéssel, és anélkül mostanság?

Figyelt kérdés
Nagyon sok traumám van gyerekkoromból a fogorvosokkal, és holnap megyek két lyukat betömetni egy kisebbet, és egy nagyobbat, de borzasztóan félek, és szorongok már most miatta. Legutóbb 1-2 éve voltam egy kisebb lyukat betömetni érzéstelenítő nélkül, és akkor reméltem hogy többet nem fogok félni a fogorvostól, de most ismét előjött ez a dolog. Érzéstelenítéssel egyszerűbb, vagy csak ilyen placebo a dolog? Nektek mi a tapasztalatotok?

2023. máj. 15. 01:15
 1/4 Kitana. ***** válasza:
100%
Érzéstelenítéssel 0. Kb érzed, hogy matatnak a szádban, ennyi.
2023. máj. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne placebo az érzéstelenítő? Azzal kb. semmit sem érzel, anélkül meg lutri. Fognál meg eleve az a gond, hogy kezelésnél a fájdalom hirtelen jöhet és akkor az sem neked, sem a fogorvosnak nem jó.
2023. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire nem faj érzéstelenítéssel.
2023. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítéssel biztos, hogy nem fáj. Tömtek már nekem anélkül is, azt azért megéreztem de annyiban jobb volt, hogy nem kellett fogorvos után órákig várnom mire kimegy az érzéstelenítő.
2023. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!