Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normalisak ezek a fajdalmak...

Normalisak ezek a fajdalmak fogkő leszedes után?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok. Hétfőn elmentem a fogorvoshoz mert láttam, hogy néhány helyen begyulladt az inyem, de nem fajt, kivéve egy reszen. Jobb oldalt felul. Ott viszont tipikus foggyulladasos fajdalom van. Leszedte a fogkovem, azóta nem túlzok, fáj az egész szam. A fogam ugyanúgy fáj jobb oldalt, de gyokerkezelve van es azt mondta fogorvos egyáltalán ne eroltessuk rá az antibiotikumot. Fáj nagyon bal oldalt lent is, ott az egyik fog alatt az inyen mintha fehér pöttyök jöttek volna ki. De fáj az osszes, ennyire fajna az, hogy a gyulladt inyrol leszedte a fog követ?? Ami jobban agasszt, hogy fáj a fejem azóta, a torkom, az izuleteim vagy izmaim. Lett egy általános rossz kozerzetem. Sose volt előtte ilyen egy fogkő leszedestol. A gyulladt fog okozhatja? De mit tegyek ha nem ír fel gyogyszert ra? Már 3 napja fájdalom csillapitoval alszok, de így is órákig ébren vagyok, most is hajnalban...

2023. máj. 17. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Terhesen nem tanàcsos az ilyen beavatkozàsok, mert làtod mi lett a vége!
2023. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első: ez nagy hülyeség, mert s fogko által okozott gyulladás pl kora szülést is okozhat… nyilván ideális ha az embernek normális szajhigieneje van vagy terhesség előtt leszedhető a fogkovet, de ha nem, akkor le kell azt szedni.


Mindenképp el kene menni megmutatni az orvosnak mert így látatlanban nehéz megmondani, hogy ez mégis mitől lehet

2023. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!