Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen gyakran jártok kontroll...

Milyen gyakran jártok kontrollra fogászatra, fogkőeltávolításra?

Figyelt kérdés
Nekem 4-5 havonta le kell szedni a fogkövemet, mert már látható a fogaim belső felén. Ez normális, vagy várhatnék még vele? Nem néznek így “bogarasnak” a fogászaton, hogy évente 3x is járok oda emiatt?
2023. máj. 18. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járj évente kétszer (mint ahogyan alapból kéne) és nem néznek hülyének, de szerintem amúgy sem azzal foglalkoznak, hogy te hányszor mész. Ha menni kell hát menni kell
2023. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 havonta
2023. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én olyan 1.5 évente szoktam menni.

Pont tegnap voltam, és mondta a fogorvos, hogy alig van fogkövem, de azt a keveset is leszedte

2023. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában 6 havonta ajánlott a kontroll, ilyenkor szokás a fogkőeltávolítás is. De ez egyéni dolog, van, akinek kell 6 havonta, van, akinek elég évente 1x, de van, akinek többször kell, mert hajlamosabb rá. Senki nem fog bogarasnak nézni.
2023. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!