Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fognak nagyon rossz ha...

A fognak nagyon rossz ha reggelente nem mosok fogat?

Figyelt kérdés
Már egy ideje, hogy reggelente nem mosok fogat. Van mikor igen. De nincs időm rá. Van lyukas fogaim is van. Viszont azokkal van időpontom a dokihoz. Van akik ugyan ezzel vannak? Nagyon rosszat teszel ezzel vele? Ha megyek valahova mindig mosok fogat. Plusz minden este megmosom.
2023. máj. 20. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én gyerekem se szeret fogat mosni -már felnőtt- és anno a dental higiénikus azt mondta, ha csak egyszer mos naponta, az este legyen.
2023. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Inkább az a fontos, hogy étkezések után megmosd (persze ne rögtön utána, mert az nem tesz jót a fogadnak). Legyen meg a napi két fogmosás, nem muszáj reggel lennie, főleg ha lefekvés előtt megmostad. Én pl. nem szoktam reggelizni, így ebéd után meg vacsora után mosok fogat. Legfeljebb ha reggel megyek el itthonról, akkor egy kis alkoholmentes szájvízzel kiöblítem a számat.
2023. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Azért én nem tudom elhinni, hogy nem fér bele a reggelbe ez a nettó 3 perces mutatvány. Aki ad magára, igényes, az nem indul el fogmosás nélkül.
2023. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
2-3 perccel kell korábban kelned, ha erre nincs időd, akkor egyszerűen lusta vagy.
2023. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

"2-3 perccel kell korábban kelned, ha erre nincs időd, akkor egyszerűen lusta vagy."


Nyilván.... Pl én hajnali háromkor kelek mindennap. Van, amikor másfél perc alatt felebredek, a fürdőszobában gyorsan elkeszulok és már megyek is a dolgomra. Van, amikor egyszeruen 10 perc kell az észhez tereshez és van olyan, hogy majdnem fél óra. Nem feltétlenül lustaság kérdése, ha valami epp kimarad az embernél

2023. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nyilván.... Pl én hajnali háromkor kelek mindennap."


Ne sajnáltasd magad, ha te ezt vállaltad be, akkor ez van. 10-30 percet ráérsz lustálkodni, de 3 perc fogmosásra már nincs időd?

2023. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

6!


Egy szóval nem írtam, hogy ne mosnék fogat reggelente es sajnaltra sincs szükségem. Értő olvasas általános iskola második osztályos követelmény.

2023. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
#6 Fú, ember, valami gyenge pontra nagyon rátapintott nálad ez a téma. 😂😂😂😂
2023. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Értő olvasas általános iskola második osztályos követelmény." Ahhoz az elsőt is kéne végezni 😂 Vagy érzékeny téma? 🤭


Pedig micsoda fájdalom, hogy neked 3kor kell kellned minden nap, a szívem majdnem megszakadt. Így már érthető hogy a fél óra lustálkodás után nincs kedved fogat mosni. Remélem valahol jó messze pusztítod az embereket a szájszagoddal 🤮🫢

2023. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9!


Megegyszer leirom, mert láthatóan sötét vagy mint az éjszaka:

1, Nem kell sajnálni, saját döntésem, hogy 3kor kelek.

2, Nem lustalkodok fél órát, kedves, azt írtam "Van, amikor egyszeruen 10 perc kell az észhez tereshez és van olyan, hogy majdnem fél óra." Ez konkrétan azt jelenti, amit: észben nem vagyok még ott, automatikusan csinálok mindent.

3, Ebbe nekem bele fér a fogmosas is.

2023. máj. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!