Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni fájdalom...

Gyökérkezelés utáni fájdalom lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. kettő hete voltam gyökérkezelésen, a fogorvosom rakott bele ideiglenes gyógytömést és írt fel antibiotikumot is, amíg a gyógytömés benne volt nem volt panaszom. Egy hét (pontosabban 6 nap) múlva kivette és rakott bele gyökértömést, (ez volt 5 napja). Mielőtt gyökérkezelte fájt hidegre, cukrosra és kopogtatásra. Azóta teljesen jó, ha ilyeneket iszok vagy eszek nem fáj, kopogtatásra sem. Viszont az utóbbi kezelésnél erősseb érzéstelenítőt kaptam, nagyon le volt zsibbadva az arcom. Azóta úgy érzem, hogy ahová adta az érzéstelenítőt ott fáj. Pl. ha ott megnyomkodom az arcom, az államtól fölött jobbra egy picivel ott fáj egy ponton. Magyarán nem a fogam fáj, nem is a fogam körül, hanem az injekció helye körül. Lehetséges, hogy egy izmot vagy ideget talált véletlenül? Vagy, hogy egy héten belül kétszer is kaptam érzéstelenítőt arra a helyre és megterhelte azt a részt?

2023. máj. 20. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, hogy eltalált egy ideget.
2023. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ez mennyi idő mire elmúlik?
2023. máj. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!