Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni fájdalom?

Gyökérkezelés utáni fájdalom?

Figyelt kérdés
Nagyon mélyen el volt szuvasodva a fogam így áprilisban kifurták és betömték. Minimális érzékenység maradt így elmentem egy másik fogorvoshoz aki kicserélte a tömést júniusban. Az érzékenység nem múlt el így gyokerkezelesre volt szükség a múlt héten. Most gyógyszeres tömés van benne, 3 hét múlva kell visszamennem de azóta folyamatos lüktető fájdalmat érzek. Esetleg lehetséges, hogy nem sikerült teljesen kitisztítani a fogamat?

2019. okt. 19. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Gyökérkezelés után, lüktető folyamatos fájdalom volt. Én csak 1 napig bírtam ki a fájdalmat, mert egyre rosszabb lett. Elmentem egy másik fogorvoshoz, aki megvizsgált, majd közölte: Nem lett jól kiidegelve a gyökér, így begyulladt. Végül ő csinálta meg rendesen a gyökérkezelést. Gyökérkezelés lényege, hogy ha jól csinálják akkor nem fájhat többé a fogad. Mivel elhalt fog lesz belőle. Csak pár évig jó, mert utána beszürkül, törik, és húzás lesz a vége.
2019. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ettől féltem sajnos. Amennyi pénzt költöttem már erre a fogamra és amennyit szenvedtem vele egyszerűbb lenne kihúzni.
2019. okt. 19. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok,

Sajnos tudom mit élsz át. Én is magándokihoz mentem, és ő rontotta el. Kétszer mentem, mindkét alkalommal rosszul csinálta. Végül egy másik magánorvoshoz mentem aki tökéletes fogorvos. Nem kevés pénzem bánta. Bár azóta eltelt 5 év, és ki is kellett húzni, mert tályog lett a gyökér alatt. Ha ezt tudtam volna 5 évvel korábban, kihúzattam volna az elején.

2019. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!