Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes fogorvoshoz menni...

Érdemes fogorvoshoz menni olyan foggal, ami nem fáj, de "érzem" sokszor hogy van?

Figyelt kérdés
Már kétszer betömték, egyszer tavaly, egyszer idén, de ez az érzés folyton visszatér bele. Ilyen kellemetlen érzés, de nem fájdalom. Nem állandóan van, sokszor azután lesz hogy vmi étel rámegy, vagy ha megpiszkàlom a nyelvemmel. Viszont itt olvasgatva, sokan azt írták, hogy gyökérkezelés után csak rosszabb lett nekik mint volt.(mert gondolom ebböl gyökérkezelés lenne.) Inkább legyek el ezzel az éezéssel, vagy fogorvos? Ja és már el se tudom dönteni biztosan, hogy melyik fognál érzem, mert olyan mintha kettő közt éreznèm. Vagy alattuk, nem is tudom. Lehet genny van alatta és azt érzem?? Nem tudom.

2023. máj. 30. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen fogam már vagy 10 éve. Én is kb így tudtam leírni az orvosnak, hogy érzem, hogy van. Nekem még a felülete is érdesebb, mint a többi fogamé.

2 fogorvos is azt mondta qz évek alatt, hogy nem szabad bántani, ha amúgy nincs problémám vele. Esetleg kérheted, hogy röntgenezze meg, hátha lát valamit a gyökérnél.

2023. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem néha nagyon idegesít ez az érzés. Valamikor kevésbé érzem, valamikor jobban. Te hogy viseled 10 éve??
2023. máj. 31. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából már megszoktam. Semmi bajom vele, csak ha figyelek rá akkor van ez az idegen fog érzés.
2023. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!