Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Veszprémben melyik fogorvoshoz...

Veszprémben melyik fogorvoshoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat szenvedtem már kontárok miatt és a bunkóságot sem bírom tovább tolerálni. Olyanra van szükségem, aki empatikus, kedves, képes beadni úgy az érzéstelenítőt, hogy hasson és utólag sincs gond azzal, amit csinált. Ez így egyben még nem sikerült, sok pénzért sem. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.

2022. júl. 30. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Én is nehezen találok, szintén Veszprém megye. A legtöbb csak a pénzre utazik, a betegeket lecarják magasról!
2022. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én tudok ilyen orvost csak éppen ha a kacsa nem tud úszni akkor nem biztos, hogy a víz a hülye. Ha egy betegnek egyetlen orvos sem jó ott nem az orvosokkal van probléma.
2022. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettes, igazán nem veszekedni akarok, de árulj el valamit: ha így van, ahogy te mondod, miért van az, hogy több ember is panaszkodik, hogy sok időt, pénzt áldoz orvosokra, de vagy tesznek rá, vagy félrekezelik, és csak a sokadik orvos az, aki kideríti, mi a bajuk, foglalkozik vele. Teljesen mindegy, hogy az egy nőgyógyász, fogorvos, vagy bármi. Akkor is a beteg a hülye?
2022. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Hármas, biztos vannak ilyen esetek is én is tudok ilyenről. Az esetek túlnyomó többségében viszont szimplán annyi a helyzet, hogy a beteg korrektül el van látva, de nem kapta meg amit akar. Lehet az Googleből öndiagnosztizált diagnózis, teljes fájdalommentesség, 20 éves lánykává változtatás.


Kérdező élő példa. Úgy beadni egy érzéstelenítőt hogy hasson, nos egy gyulladt fog esetén rohadtul nem fog hatni, bárhogyan adja be a fogorvos, lehet választani hogy kap antibiotikumot és egy hét múlva meg lesz csinálva amikor a szerencsétlen fog már nem tocsog a gennyben, vagy meg lehet csinálni azonnal de akkor fájni fog. Pont.

Érdekes módon én még egyetlen egyszer sem tapasztaltam, hogy ne lett volna rendesen ellátva a fogam. Lehet hogy azért mert nincsenek irreális elvárásaim.

2022. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Te honnan veszed, hogy gyulladt fogról volt szó? Szálljál le a magas lóról, de gyorsan. És mindenki más, aki itt moralizál. Neveket kértem. Eddig egyet sem kaptam. Ha nem tudsz segíteni, húzz tovább.
2022. júl. 30. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kívánságműsor.😇
2022. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Tb-s fogorvost próbáltad már?


Én a körzetes tb-shez járok, ingyen van, szóval nincsenek az egekben az elvárásaim, azt az évente 1 órás fogkőleszedést meg 5 évente egy tömést túl élném akkor is ha végig direktbe sértegetne.

2022. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hetes, te szerencsés vagy. Nekem a tb-s körzeti orvos elcseszte a fogaim javát, kettőt már az új fogorvosom húzott ki, mert gennyes lett és bedagadt. Ki tudja, mi van még, amit elrontott...
2022. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!