Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindentmentnél változott...

Mindentmentnél változott valami mostanában az ügyfelekhez való hozzáállásban?

Figyelt kérdés
Eddig csak le lettek tudva a korábbi kezelések, de most a legutóbbinál szokatlanul beszédes volt a fogorvos és a kezelés utáni napon még e-mailben érdeklődött is, hogy minden rendben van-e, van-e valami kérdésem, stb... Pedig csak egy egyszerű fogkőleszedés volt. Nem szeretnék semmi hülyeséget bemesélni magamnak, hogy esetleg csak szimpatikus lettem volna neki, mert ennyire talán nem vagyok naiv, szóval kíváncsi lennék mások tapasztalatára is, akik nem olyan régen voltak, mert egy fél évvel ezelőtt még nem tapasztaltam ezt náluk.
2023. jún. 3. 10:34
 1/3 anonim válasza:
Én most többször is voltam náluk, nagyon figyelmesek valóban. Előtte két évvel ezelőtt voltam,akkor valóban nem volt ilyen. Mindenképp pozitív változás,nekem most egy komplexebb probléma kapcsán nagyon emberségesek és nagyon sokat segítenek.
2023. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mar a telefonban nagyon lekezeloek es indoritoak voltak. A fogfeheritesrol erdeklodtem,h mi az orvos neve es a feheritoszer osszetetele stb.

Semmikepp nem mennek hozzsjuk. A honlapon sincs kiirva az orvos neve.

2023. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Senkinek NEM ajánlom a mindentment fogászatot! Egyrészt iszonyú drága, másrészt ilyen trehány, kontár módon a legsötétebb sztk-s korszakban sem tömték be a fogamat! Én a Fogarasi útiban voltam, de soha többé!
2023. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!